Vážení zákazníci, ak by ste potrebovali pomôcť s výberom sme tu pre vás. Pampuri

Spoznajte Noili

Noili príbeh začal niekedy v roku 2015 kedy mi prvýkrát napadla myšlienka vytvoriť jednoduchú starostlivosť, ktorá mi pomôže spomaliť proces starnutia. Prišlo to teda prirodzene, keď som si začala všímať prvé známky starnutia. Bavilo ma hľadať, ktoré látky sú naozaj účinné a môžu pomôcť spomaliť neodvratný proces.
Ako vraví jej zakladateľka, MUDr. Zuzana Gyárfášová, Noili vzniklo vyslovene z osobnej túžby po niečom jednoduchom a fungujúcom.  Som presvedčená, že oleje Noili znamenajú jednoduchú a dokonalú starostlivosť o pleť. Sú vytvorené tak, aby poskytovali pokožke všetko a iba to, čo potrebuje. Ingrediencie, ktoré používame ma doslova očarili svojimi vlastnosťami, sú vždy čerstvé, a zloženie je naformulované tak, aby bolo podobné prirodzenému zloženiu kožného mazu. Noili sa na nič nehrá, je to čistá a jednoduchá starostlivosť pre všetky typy pleti. Stačí ju dlhodobo používať a efekt sa určite dostaví.

Myslím si, že vo svete skin care potrebujeme to isté, čo vo všetkom. Striedmosť, jednoduchosť, minimalizmus... Naša pleť nepotrebuje veľa. Ak na pokožku nanášame množstvo látok z nepreberného počtu produktov, do ktorých nás aj tento svet núti, môžeme si paradoxne poškodiť. Pleť v skutočnosti potrebuje toho menej. V Noili máme iba niekoľko produktov, rad výživných pleťových olejov a dve anti-aging séra s aktívnymi látkami, ktoré majú vynikajúce zloženie aj s menším počtom ingrediencií. Krása Noili pochádza z mála. Je to jednoduchá a aktívna starostlivosť o pleť využívajúca silu prírodných extraktov, olejov, vitamínov a antioxidantov, a poznatky lekárskej vedy pre zdravší, mladistvejší vzhľad všetkých typov pleti.

Spolupráca s Danielou Peštovou

Na jeseň 2022 sme uviedli na trh novinky, ktoré sme vytvorili v spolupráci s Danielou Peštovou. Doplnili sme tak portfólio o produkty, ktoré nám chýbali na to, aby sme mohli ponúknuť komplexnú rutinnú starostlivosť: čistenie, hydratáciu a extra starostlivosť o zrelú pleť. 


Daniela je skúsená profesionálka v oblasti krásy, miluje čistú a prírodnú kozmetiku a proces starnutia prijíma prirodzene. Jej skúsenosti spolu s lekárskymi poznatkami zakladateľky, dali pevný základ pre vytvorenie výborných vyladených receptúr. Zuzana aj Daniela obe veria, že menej je viac aj v starostlivosti o pleť a podporujú filozofiu THE BEAUTY OF LESS