Vážení zákazníci, ak by ste potrebovali pomôcť s výberom sme tu pre vás. Pampuri

Capsicolle tejpovacia páska hrejivá

Kód: CC_4
Neohodnotené
Značka: Capsicolle
€12,90
Skladom

Hrejivá kineziologická páska Capsicolle pomáha urýchľovať regeneráciu svalov, šliach a kĺbov. Súčasťou balenia sú obrúsky pre čistenie kože pred aplikáciou.

5 cm x 5 m 1ks

Detailné informácie

Dodanie a platba
Dodanie a platba
Urobíme všetko preto, aby boli produkty u vás doma čo najskôr. Pre najrýchlejšie dodanie máte možnosť platby kartou.
Doprava zadarmo nad 100€
Doprava zadarmo nad 100€
Pri nákupe nad 100€ máte od nás dopravu zadarmo.

Podrobný popis

Capsicolle hrejivá tejpovacia páska podporuje krvný obeh, zrýchľuje metabolizmus a vďaka obsahu kapsaicinu prehrieva pokožku v mieste aplikácie. Tým urýchľuje a skvalitňuje regeneráciu svalov, šliach a kĺbov. Má blahodarný vplyv na hojenie, ktoré pomocou kapsaicinu zrýchľuje. Použitie kineziologického tejpu Capsicolle zlepšuje tok krvi a lymfatických tekutín, čím znižuje opuchy a krvné výrony.

Hlavné vlastnosti:

  • zrýchľuje cirkuláciu krvi v mieste aplikácie
  • efektívne sa zahrieva a pomáha s regeneráciou
  • dovoľuje pohyb v plnom rozsahu
  • zlepšuje zásobovanie daného miesta živinami

Použité lepidlo je hypoalergénne a je naložené vo vlnovkách na bavlnený základ tak, aby koža mohla dýchať a lepidlo odolalo i väčšiemu preťahovaniu pásky. Balenie obsahuje návod na tejpovanie jednotlivých partií a obrúsky pre čistenie kože pred aplikáciami.

 

POUŽITIE


Primerane dlhý kus tejpu aplikujte na postihnuté miesto (napr. oblasť chrbta, šije, koleno, lakeť). Páska je určená na jedno použitie.

Upozornenie


Hrejivý tejp nepoužívajte pri alergiách na kapsaicín. Nepoužívajte pri kožných ochoreniach, poraneniach a poškodeniach kože. Nesmie prísť do styku so sliznicami, najmä očí. Po každej manipulácii s náplasťou si umyte ruky mydlom a teplou vodou, nepoužívajte so zahrievacou poduškou.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: