Spoznajte značku Verra

Produkt ako stvorený pre Vás a Vaše dieťatko 

Veronikin príbeh sa začal doma. Ako vraví, často počas doterajšej kariéry riešila otázky ľudí zo svojho okolia, týkajúca sa zloženia doplnkov stravy, liekov a potravín. Zlom v kariére nastal vo chvíli, keď som svojej sestre mala doporučiť produkt na prísun živín počas tehotenstva. Avšak taký, o ktorého kvalite by  bola naozaj presvedčená na trhu nenašla.

 

 

Nakoľko i ja sa chcem stať raz matkou, začala som intenzívne pracovať na svojom vlastnom produkte, ktorý budem môcť užívať nielen ja, ale i všetky ženy, ktoré chcú seba a svoj organizmus na príchod bábätka pripraviť čo najlepšie.

Pre príchod dieťaťa a jeho správny vývoj by každá žena mala pripraviť  nielen seba ale i svoje orgány kvalitnou dávkou živín, ktoré sú v prenatálnom období a behom tehotenstva nepostradateľné. Ako hovorí zakladateľka o svojom produkte Verra, vytvorila prémiový Verra Kompolex na podporu plodnosti a pre príjem živín počas celého tehotenstva. V spolupráci s odborníkmi najviac ponúkajú  psychickou podporu v podobe ,,fertility koučinku“ pre doblokovanie psychosomatických problémov, ktoré môžu plodnosť zásadne ovplyvňovať.   

Produkt je jedinečný a mám radosť, že môžem pomôcť párom, ktoré sa rozhodli počať dieťatko.