Spoznajte YAGE

AKO TO ZAČALO 

Petra bola odmalička učená vnímať a rešpektovať prírodu. Keď sa jej syn stretol s vážnym ekzémom, rozhodla sa nespoliehať na ostatných. Zmenila životný štýl aj spôsob stravovania ich rodiny. Začala sa venovať aromaterapii, prehlbovala svoje znalosti účinkov bylín a pomaly začala sama vyrábať prvé úplne prírodné bylinné balzamy. Verila, že je možné zaobísť sa bez konvenčných postupov a plne využiť čistú silu prírody.

Jej práca ju zaviedla až do Londýna, kde mohla spolupracovať s významnými svetovými laboratóriami. S priateľmi Jakubom, Annou a Janom v ich štúdiu v Londýne neúnavne pracovali na novej kozmetike, ktorá bude revolučná vo svojej čistote, a tím aj v účinnosti. Výsledkom sú vysoko koncentrované receptúry Yage, ktoré sú dnes vo svete kozmetiky raritou.

 „Yage vzniklo kombináciou bohémskych koreňov, vášne a spolupráce s poprednou expertkou na prírodnú kozmetiku v Londýne Judi Beerling MBA, C.Chem. MRSC.

 

NÁZOV YAGE

Slovo yage (čítaj "jaché") v sebe skrýva doslova magickú silu amazonskej prírody. Nápoj yage je vyrábaný amazonskými indiánmi z kmeňa Kofánov od rieky Aguarico, ktoré pred rokmi navštívila spoločne so svojim otcom. Yage je tajomná sila, ktorá ich prenáša pri posvätnom nočnom pití do nadpozemského sveta, kde spoznávajú taje Matky prírody. Jej otec sa zaoberá už vyše 50 rokov amazonskými indiánmi a amazonskou prírodou s tisíckami a tisíckami endemickými rastlinami obsahujúcimi vzácne oleje, farbivá, jedy, liečivé látky či halucinogény. Yage je pre indiánov, pre jej otca i pre ňu symbol čistej, neskazenej prírody Amazónie, najväčšej tropickej džungle na planéte, zásobárne kyslíka a mnohých liečiv. Tak ako nápoj yage má mocnú silu prezrenia, tak verí, že aj kozmetika Yage dovedie ľudí ku kvalitnej a skutočnej prírodnej starostlivosti.

 

HODNOTY YAGE

Menia pravidlá

Milujú vodu, ale nie v ich produktoch. Zmysel má to, čo v pleti skutočne pracuje - preto je väčšina výrobkov Yage formulovaná zo 100% aktívnych ingrediencií a vodu nahrádzajú hydrolátmi. Vďaka ich priekopníckym postupom a patentovaným aktívnym látkam dokážu ponúknuť bio kvalitu vo všetkých radoch starostlivosti. Ich emulzie sú hodvábne aj bez silikónov a vydržia čerstvé s minimom, či dokonca aj bez konzervantov.

Pomaly, zmysluplne, vedome

Krása je tiež harmónia. Veria, že podstatný je váš pocit plnej prítomnosti vo chvíli, keď ste sami so sebou. Kozmetika Yage vás inšpiruje k tomu, aby ste prepojili vzácne prírodné ingrediencie s nemenej vzácnymi chvíľami sústredenia na seba. Starostlivosť o seba sa vám vráti.

Dôvera v udržateľný cyklus života

Kozmetika je starostlivosť. Yage ju berie vážne na všetkých úrovniach. Keď vyberajú suroviny, trvajú na bio kvalite a obnoviteľnom pestovaní. Je pre nich dôležité, aby farmári boli spravodlivo odmeňovaní. Vedia, že len čisté a šetrne spracované suroviny si zachovávajú 100% aktívnych látok – a tak v ich produktoch nájdete iba živú silu prírody umocnenú biotechnológiou. A ich obaly je možné plne recyklovať.

 

 

Čerpajú z kórejskej tradície

Kórejský rituál starostlivosti spočíva v postupnej príprave pleti na prijímanie vzácnych živín. Každý krok má svoj význam a pomáha k znovuoživeniu zdravého jasu pleti aj k jej upokojeniu na konci náročného dňa. Na pleť sa nesmie ponáhľať. S Yage budete vnímať blahodarné účinky aromaterapie na dušu aj telo, či už sa rozhodnete pre celý rituál 10 krokov alebo si vyberiete jeho časť. 

Nastal čas na nový druh starostlivosti o pleť

Sú vášnivými priekopníkmi v prírodných aktívnych technológiách. Sú na vrchole novej vlny a sú schopní pre vás vytvoriť nový revolučný systém starostlivosti o pleť. Sú hrdí na to, že môžu byť súčasťou tohto historického momentu, tejto veľkej zmeny na opätovný návrat ku koreňom, k prírode. Konečne sa svet kozmetiky mení a počúva hlasy ľudí, ktorí volajú po prírodnej alternatíve k chemickej starostlivosti o pokožku. Nachádzame sa v zlomovom okamihu, ktorý dozaista otrasie kozmetickým priemyslom, ktorý je založený na chemických látkach. Nastal čas návratu k prírode. 

Delia sa o to, čo majú overené

Ich výrobky prechádzajú náročným testovaním v laboratóriách vo Veľkej Británii (Melbec) a Nemecku (Dr. Straetmans). Za účinky a láskavosť každého výrobku Yage k vašej pokožke ručia. Zároveň vám ponúkajú možnosť namiešať si kozmetiku z ich pleťových olejov, hydratačných esencií a ďalších ingrediencií tak, aby rešpektovala vašu pleť aj zmysly.

  

Ich receptúry sú jedinečné. Rešpektujú prírodu aj vedu. Ide im o účinnosť, ktorá neznamená kompromis a lacné náhrady. Idú vlastnou cestou, vyvíjajú a stále zlepšujú receptúry založené na vzácnych ingredienciách v biokvalite a patentovaných bioaktívnych látkach. Väčšina produktov je 100% prírodných s tými najčistejšími a najkvalitnejšími aktívnymi ingredienciami, bio olejmi a patentovanými aktívnymi látkami, ktorých účinnosť je doložená klinickými štúdiami.

Neškodia ľuďom, zvieratám ani planéte. Cestu konvenčnej kozmetiky vylúčili hneď na začiatku. Vždy sa pýtajú, či to, čo používajú, je dobré, možno to pestovať udržateľným spôsobom a za férových podmienok. Netestujú na zvieratách. Väčšina ich produktov je vegánska — výnimku tvoria iba tie s prídavkom medu, včelieho vosku a jogurtu. Veria, že to, čo si z prírody berú, jej tiež musia s rešpektom vracať. To isté platí aj o spoločnosti, preto spolupracujujú s nadáciami Pink Buble a Be Charity.

Odstránili všetko, čo do kozmetiky nepatrí. Yage sa stará o pleť aj o svet. Je bez silikónov a ďalších prísad typických pre konvenčnú pleťovú a dekoratívnu kozmetiku. Zaobíde sa bez syntetických vôní a ingrediencií, bez palmového oleja, alkoholu, syntetických a škodlivých konzervantov. Je tiež bez parabénov, geneticky upravených zložiek a minerálnych olejov. A samozrejme neobsahuje škodlivé ftaláty, výplňové prísady, anorganické soli, ťažké kovy, chemické látky SLS/SLES, DEA, TEA a PEGS. Väčšina produktov je tiež úplne bez konzervantov - iba u kozmetiky obsahujúcej kvetinové či ovocné vody používajú šetrné konzervanty COSMOS.

Sú transparentní. Všade uvádzajú všetky ingrediencie, ktoré používajú. Vďaka tomu viete, čo si u nich kupujete a dobre rozumiete, prečo to funguje. Veria v dlhodobé puto medzi značkou Yage a zákazníkom, založené na dôvere a vedomostiach.

 

Yage Organics je zmyselná kolekcia ekologických a luxusných kozmetických produktov s výrazne vysokým percentom aktívnych zložiek s najcennejšími a najvzácnejšími botanickými extraktmi, ktoré sú schválené spoločnosťou Cosmos.

YAGE RECEPTÚRY

ICH POSLANÍM JE VYTVÁRAŤ BIO UDRŽATEĽNÚ LUXUSNÚ KOMETIKU PRE KAŽDODENNÚ STAROSTLIVOSŤ O CELÉ TELO

 

Zriedkavé ingrediencie z prírody. Kozmetika Yage je založená na eticky získavaných ingredienciách, z ktorých prevažná väčšina je v certifikovanej bio kvalite. Ich zmesi sú nabité tými najúčinnejšími prírodnými antioxidantmi, vzácnymi olejmi, kvetinovými a ovocnými vodami, vitamínmi, minerálmi a ďalšími látkami, ktoré v pleti pracujú prevratným spôsobom. Chápu múdrosť prírody a citlivo s ňou pracujú.

 

Minimum vody, maximum účinku. V produktoch Yage si nekupujete vodu ani inú „prázdnu hmotu“. Stačí iba niekoľko kvapiek séra alebo pár kvapiek pleťového oleja, aby pleť dostala výživu, ktorú potrebuje. Ide im o to, aby pleť dokázala vzácne látky dokonale využiť.

 

Energia kryštálov. Drahé kamene, ako napríklad ruženín, ametyst, turmalín, medový krištáľ alebo akvamarín, pomáhajú harmonizovať telo a myseľ ako celok. Svojimi vysokými vibráciami ďalej posilňujú účinky kozmetiky Yage. V popise produktu vždy uvádzajú informácie o tom, aký drahokam je súčasťou receptúry.

Harmónia prírody a vedy. Yage je „živá“ vďaka patentovaným bioaktívnym látkam, ktoré majú starostlivo overené klinickými štúdiami. V niektorých prípravkoch zaradili aj laboratórne vyrábané účinné látky ako sú koenzým Q10, stabilizovaný vitamín C alebo bio-fermentovaná kyselina hyalurónová. Všetky tieto ingrediencie sú taktiež vyrábané z prírodných surovín. Občas používajú aj retinol, ktorý nie je prírodný, ale jeho účinky sú nezastupiteľné.

 

Vždy čerstvá kozmetika. Všetky produkty Yage sú vyrábané v malých dávkach z úplne čerstvých ingrediencií. Tým zaručujú, že výsledok vo vašej kúpeľni bude rovnako dobrý ako v laboratórnych podmienkach.

 

Chránené kvalitnými obalmi. Sklenené obaly poskytujú receptúram optimálnu ochranu pred nežiaducimi účinkami svetla. Tmavofialové sklo navyše zvyšuje trvanlivosť produktov a predlžuje ich účinnosť. Používajú iba recyklovateľné obalové materiály a väčšina z nich je znovu použiteľná.

 

Poklady, ktoré v Yage nájdete. Acai, zelená káva, skvalan, čučoriedka, slamienka, bulbine, žihľava, kukui, pupalka, mokraďka, papája, cacay, kamélie, moringa, baobab, borák, konope, šípok, granátové jablko, brusnica, murumuru , kľučka, argánia, marula, kurkuma, ryža, borievka, breza, klinček, čajovník, levanduľa, šalvia, uhorka, harmanček modrý, harmanček pravý, copaiba, nechtík, rebríček, jojoba, rakytník, gerán -ylang, smil, neroli, ruža, bergamot bez bergaptenu, kokosové maslo, bambucké maslo, kokos, pačuli, fenikel, proso, hyacint, kosatec, rozmarín, extrakty z riasy, planktón, vitamín C, koenzým Q10, retinol, liek vera, quillaja (mydlokor), jablko, cukrová trstina, hrozno, citrón, slez, mäta, prvosienka, alchemilka, rozrazil, medovka, zelený čaj, praslička, lupinové peptidy, myrha, kadidlo, sacha inchi, santalové drevo, čučoriedkový prášok ružový francúzsky íl, ibištek, okvetné lístky ruží, biely kaolín, cmar, ovsená múka, jogurt, kapusta ný francúzsky íl, ryža, neem, vzácny turmalín, lipa, avokádo, bakuchiol, ricínový olej, mandle, fosfolipidy, mrkva, paradajka.

 

Vyberte si svoju kozmetiku Yage