Spoznajte SIMPL THERAPY

Filozofiou SIMPL THERAPY je prinášať maximálne jednoduchú a zároveň plne funkčnú starostlivosť o pokožku, nad ktorou nemusíte premýšľať. Je prirodzene intuitívna a jednoduchá na používanie, preto svoj čas a energiu môžete venovať iným veciam ako kozmetike, ktorá sa v posledných rokoch stala veľmi komplikovanou záležitosťou, až sa v nej väčšina spotrebiteľov stráca. V ENVY THERAPY veria, že každodenná starostlivosť o pleť má byť otázkou jednej minúty. Veria v základy v podobe trojkrokovej rutiny — čistenie, aktívna starostlivosť a hydratácia.

Ako vravia, od prvého dňa budujeme SIMPL THERAPY na týchto troch pilieroch a každý z nich je rovnako dôležitý. Existuje veľa možností, z ktorých si môžete vyberať a nekonečná ponuka je často mätúca. Dávame si preto záležať na tom, aby nákup aj používanie produktov SIMPL THERAPY boli maximálne intuitívne, jednoduché a príjemné. Vďaka tomuto prístupu môže byť starostlivosť o pleť opäť zábavná a efektívna zároveň.

SIMPL THERAPY nerozdeľuje pleť podľa typu, pretože dobre vieme, že len máloktorá pokožka sa dá ľahko zaškatuľkovať. Rovnako sa nehľadí na vek. Sú presvedčení o tom, že nikdy nie je zavčasu, ale ani veľmi neskoro, dať pleti to, čo potrebuje. Namiesto zastaraných stereotypov hľadia na každú pokožku ako na originál s individuálnymi potrebami.

,,Opierame sa o roky osvedčené ingrediencie. Dôkladnú pozornosť sme pri vývoji produktov venovali látkam, ktoré sme použili a aj tým, ktoré sme vynechali. Každá zložka má svoje nezastupiteľné miesto a často viacero funkcií. Všetky produkty sú dermatologicky testované, nekomedogénne, šetrné k pleti. Vhodné pre vegánov a, samozrejme, netestované na zvieratách.

Náš záväzok voči každej pokožke aj planéte berieme veľmi vážne. Držíme sa vyšších štandardov a objavujeme nové spôsoby, ako prinášať účinné produkty, ktoré robia presne to, čo majú v popise práce. Bez prázdnych hesiel a sľubov. Bez nadbytočných obalov". 

Vďaka dlhoročným skúsenostiam odborníkov ENVY Therapy®, pod ktorú značka SIMPL THERAPY patrí, vyvinuli produkty zodpovedajúce najnovším poznatkom starostlivosti o zdravú a krásnu pokožku. Ak hľadáte spôsob, ako sa ľahko, rýchlo a efektívne starať o pleť každý deň.

SIMPL THERAPY je cesta bez stresu a s radosťou.