Spoznajte MAGICSTRIPES

Píše sa rok 2013, keď sa Natalie Franz, uznávaná vizážistka celebrít, konečne rozhodla uviesť na trh produkt, ktorý mal vniesť kúzlo do životov mnohých zaneprázdnených ľudí na celom svete.

                                                                

Natalie, ktorá pracovala s talentami ako Lady GaGa, Taylor Swift, Alessandra Ambrosio, Steven Klein či Karl Lagerfeld  tieto kúzelné pásiky objavila náhodou počas cestovania po Japonsku. 

Zaujatá okamžitým omladzujúcim efektom drobných neviditeľných náplastí sa rozhodla uviesť prúžky na trh, nevediac, že ​​sa chystá spustiť magickú revolúciu vo svete krásy.  

Koncepciou jej produktov je priniesť najlepšie a najrýchlejšie výsledky v čo najkratšom čase: od okamžitého zdvihnutia očných viečok proti ovisnutým viečkam až po inovatívne pleťové masky Deep Detox a Magnetic Youth. Neviditeľná páska na ovisnuté viečka je  dostupná v troch veľkostiach. Jej ocenené produkty sú vyrábané bez testovania na zvieratách, bez parabénov a dermatologicky vynikajúco testované. 

Niekedy je to jednoduché. Jednoduché použitie a rýchly výsledok. MAGICSTRIPES sa čoskoro stal najvyhľadávanejším produktom na pultoch tých, ktorí hľadajú pohodlné SPA na cesty. Unavená, mdlá pleť? Potrebujete svojej pleti dodať zdravý lesk? Alebo dokonca odložiť návštevu ordinácie chirurga? 

Rodina MAGICSTRIPES teraz zahŕňa výber luxusných masiek s viditeľnými výsledkami, ktoré vyhovujú požiadavkám rôznych typov pleti a ponúkajú riešenia každého druhu problému.

 

Veríme v mágiu – je čas, aby ste to urobili aj vy.