Modrá púpava Gua-sha Bian Masážny kameň

Kód: 2312
Neohodnotené
€26,60
3 - 7 dní

Jedinečná pomôcka z kameňa Bian pre prirodzený facelifting a detoxikáciu pokožky. Dizajn kameňa je navrhnutý v spolupráci s odborníkmi a špeciálne prispôsobený anatómii tváre.

Kameň aj s ochranných zamatovým vrecúškom dodávame v dizajnovej krabičke z ekologického papiera.

 

Detailné informácie

Dodanie a platba
Dodanie a platba
Urobíme všetko preto, aby boli Vaše produkty u Vás doma čo najskôr. Pre najrýchlejšie dodanie máte možnosť platby kartou.
Doprava zadarmo nad 100€
Doprava zadarmo nad 100€
Pri nákupe nad 100€ máte od nás dopravu kuriérom spoločnosti GLS zadarmo.

Podrobný popis

Masáž tváre kameňom Gua-sha pomáha uvoľniť svalové napätie, vyhladiť jemné vrásky a spevniť kontúry tváre.

Stimuluje tok lymfy a odvádzanie toxínov, čím predchádza vzniku zápalov či opuchov. Podporuje mikrocirkuláciu, zlepšuje prísun kyslíka a živín do pokožky. Tiež zvyšuje absorpciu a účinnosť použitých kozmetických prípravkov.

Kameň Bian je tradičný kameň na masáž gua-sha v starodávnej čínskej medicíne. Je čierny a má hladký jednotný povrch.
Legendy mu pripisujú vesmírny pôvod – zrejme ide o zliatinu meteoritických a pozemských minerálov (romanticky: vznikol "spojením neba a zeme" :)

Tipy k efektívnej masáži Gua-sha

Priložte kameň zvolenou hranou k pleti približne pod uhlom 45°. Tlak pri vedení kameňa po pokožke prispôsobte svojim pocitom a potrebám. Každý ťah opakujte 5-10 krát. Ideálna frekvencia masáží je 1x denne, príp. každý druhý deň. Masírujte vždy očistenú pleť, na ktorú ste naniesli pleťový alebo čistiaci olej (odporúčame napr. oleje: Grassia, Fantázia, Harmónia, Sladká levanduľa, Božský jazmín, Neha). Masáž tela a hlavy – podľa potreby.
Pri masáži môže pokožka jemne sčervenať na znak prekrvenia, po jej skončení sa farba pleti opäť zjednotí.

Údržba kameňa

Kameň Gua-sha čistite teplou vodou s trochou mydla. V prípade potreby dezinfikujte alkoholom. Kameň držte v zamatovom vrecúšku, predídete tým naštrbeniu či rozbitiu.

 

Gua-sha: kameň Bian – tradičný kameň na masáž gua-sha. Je čierny a má hladký jednotný povrch s výraznými zúbkami na hrebeňovej hrane. Výborne drží teplo – môžete ho používať aj na termoterapiu (zohrejte si ho v pohári s horúcou vodou, alebo ho dajte na 10 sekúnd do mikrovlnky).

Zamatové vrecúško: 100% bavlna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: