ENVY Therapy® HAIR Ultrasonic Therapy + Hair Ampoules

Kód: 3313
Akcia
Neohodnotené
€208 –20 %
hair
€208 –20 % €166,40
3 - 7 dní

HAIR Ultrasonic TherapyUltrazvukový hrebeň na domáce použitie, ktorý využíva pôsobenie ultrazvukových vĺn a LED svetla na pokožku hlavy a vlasových častí.

Hair Ampoules- Koncentrované ampulky proti vypadávaniu vlasov a na podporu ich rastu. 5 x 5 ml

Detailné informácie

Dodanie a platba
Dodanie a platba
Urobíme všetko preto, aby boli Vaše produkty u Vás doma čo najskôr. Pre najrýchlejšie dodanie máte možnosť platby kartou.
Doprava zadarmo nad 100€
Doprava zadarmo nad 100€
Pri nákupe nad 100€ máte od nás dopravu kuriérom spoločnosti GLS zadarmo.

Podrobný popis

 Hair AmpoulesSterilné vlasové ampulky s vysokým obsahom základného stavebného kameňa vlasov – keratínu, tetrapeptidu, sójových proteínov, dôležitých vitamínov, minerálov a aminokyselín:
- Zamedzujú vypadávaniu vlasov.
- Efektívne podporujú rast vlasov.
- Aktivujú činnosť vlasových korienkov.
- Zvyšujú hustotu a pevnosť vlasov.
- Spevňujú a posilňujú vlasové vlákna.
- Kvalitatívne zlepšujú štruktúru vlasov.
- Zlepšujú kvalitu vlasovej pokožky.

Vlasové ampulky vyvinuli špecialisti Kliniky ENVY® na základe dlhoročných skúseností s trichológiou a vlasovou mezoterapiou. Ampulky sú jedinečné svojím zložením, jednoduchosťou používania, efektívne pomáhajú pri nadmernom vypadávaní vlasov a zároveň posilňujú vlasové vlákno, čo má za následok pevnejšie a hustejšie vlasy.

ENVY Therapy® Hair Ampoules sú svojím zložením a konzistenciou špeciálne vyvinuté na použitie s mezoterapeutickým nástrojom ENVY Therapy® Mezo Stamp, ktorý v jednom kroku jemne prepichne vlasovú pokožku a zároveň do nej vpraví účinné látky z ampulky.

HAIR Ultrasonic Therapy- Vybrať si môžete zo štyroch režimových nastavení (farieb LED svetla) a troch intenzít pôsobenia:
- Modré LED svetlo chráni pokožku hlavy, redukuje jej problematické prejavy, má antibakteriálny účinok, reguluje sekréciu mazu.
- Červené LED svetlo regeneruje vlasové folikuly, zvyšuje ich vitalitu a redukuje stratu vlasov.
- Ružovo-červené LED svetlo podporuje rast a hustotu vlasov, bojuje proti lokálnym zápalom a posilňuje imunitu pokožky v danej oblasti.

Hair Ampoules

BENEFITY

 • Intenzívna kúra zacielená na konkrétny problém.
 • Vysoká koncentrácia účinných látok.
 • Vyvinuté špecialistami Kliniky ENVY® na základe dlhoročných skúseností s trichológiou a vlasovou mezoterapiou.
 • Sterilne plnené sklenené ampulky.
 • Možnosť aplikácie s účinnými pomôckami na domáce použitie – Mezo Stamp 0,25 mm alebo Mezo Stamp 0,6 mm.
 • 100 % účastníkov štúdie Pleť ako dôkaz 2021 tvrdí, že ENVY Therapy® spĺňa benefity, ktoré uvádza.

POUŽITIE A APLIKÁCIA

 • Používajte ako: intenzívnu kúru (raz, max. 2-krát týždenne), udržiavaciu kúru (jedna ampulka raz týždenne) alebo podpornú kúru pre dlhodobý efekt (jedna ampulka raz za 2 týždne).
 • Používajte s pomôckami na domáce použitie (ENVY Therapy® Mezo Stamp 0,25 mm alebo ENVY Therapy® Mezo Stamp 0,6 mm) na zvýšenie účinku.
 • Pri použití s Mezo Stampom odporúčame aplikáciu maximálne 2-krát týždenne, ideálne večer.
 • Nepoužívajte na podráždenú alebo poranenú pokožku.
 • Neoplachujte.
 • Otvorenú ampulku ihneď spotrebujte, neuskladňujte ju.
 • V prípade kontaktu s očami ich dôkladne opláchnite dostatočným množstvom vody.
 • Skladujte na chladnom a tmavom mieste pri teplote 12 – 25 °C mimo dosahu detí.

Pred nanesením ampulky:
Pre maximálny efekt odporúčame aplikovať nástrojom ENVY Therapy® Mezo Stamp 0,25 mm, Mezo Stamp 0,6 mm na hlbšie vpravenie produktu do pokožky. Ampulky majú špeciálny „tear off“ vrchnák. Odstráňte plastovú časť vrchnáka a používajte nasledovne.

Aplikácia ampulky:
Aplikujte na umytú a vysušenú vlasovú pokožku. Ošetrujte najskôr problémové oblasti, miesta s vypadanými vlasmi (temeno, kúty, iné ložiská) a následne zvyšok produktu aplikujte rovnomerne do vlasovej pokožky, ideálne večer. Vlasy si umyte najskôr na druhý deň ráno.

Ampulky možno použiť niekoľkými spôsobmi:

 • intenzívna kúra bez použitia mezoterapeutických pomôcok
  Na otvorenú ampulku nasaďte priložený aplikátor. Zľahka stlačte aplikátor a krúživými pohybmi vmasírujte obsah ampulky do vlasovej pokožky. Neoplachujte. Použite raz, maximálne 2-krát týždenne.
 • Intenzívna kúra s použitím mezoterapeutickej pomôcky Mezo Stamp (0,25 mm) alebo Mezo Stamp (0,6 mm) – na akútne obmedzenie vypadávania vlasov a podporu vlasových folikulov k rastu nových vlasov.
  Nalejte obsah ampulky do pomôcky ENVY Therapy® Mezo Stamp 0,25 mm alebo ENVY Therapy® Mezo Stamp 0,6 mm a aplikujte horizontálnymi, vertikálnymi a diagonálnymi vpichmi na vlasovú pokožku. Ak v Mezo Stampe ostanú zvyšky produktu, pokojne ich naneste na vlasovú pokožku prstami a krúživými pohybmi vmasírujte, čo prekrví pokožku hlavy a zvýši efektivitu ošetrenia. Neoplachujte. Použitím ENVY Therapy® Mezo Stamp dosiahnete zvýšenie prieniku účinných látok z ampuly do pokožky. UPOZORNENIE: Pri použití mezoterapeutických pomôcok dbajte na ich dôkladnú dezinfekciu! Pozri príbalový leták ENVY Therapy® Mezo Stamp.
  1. až 2. týždeň – dve ampulky týždenne (raz za 3-4 dni); 3. až 6. týždeň – jedna ampulka raz týždenne (raz za 7 dní).
 • Podporná kúra – na podporu rastu, pevnosti a kvality vlasovej pokožky aj samotného vlasu:
  Aplikujte jednu ampulku raz týždenne počas dvoch mesiacov.
 • Udržiavacia kúra: Aplikujte jednu ampulku raz za dva týždne počas dvoch mesiacov.

Po použití ampulky:
Neoplachujte. Vlasy si umyte najskôr na druhý deň ráno.

ZLOŽENIE

Najdôležitejšie účinné látky:Panthenol (Pantenol)

je forma vitamínu B5. Má protizápalový účinok, hydratuje a regeneruje pokožku.

Tetrapeptid

je známy aj ako „hormón mladosti“. Tento inovatívny tetrapeptid umožňuje zvýšiť pevnosť pokožky a vyhnúť sa jej ochabnutému vzhľadu. Pomáha zvyšovať aktivitu enzýmov zodpovedných za správnu tvorbu elastínových vlákien a tiež syntézu kolagénu. Najčastejšie sa používa ako kondicionér pokožky. Upokojuje, vyživuje a kompenzuje stratu hormónov pokožky, najmä kolagénu, čo má za následok prevenciu proti efektu „padajúcej tváre“.

Keratín

je základná stavebná jednotka vlasov, tvorí až 90% vlasu. Ide o fibrilárny proteín, ktorý dodáva silu a elasticitu vnútornej aj vonkajšej vlasovej štruktúre. Čím silnejšia vrstva keratínu, tým kvalitnejšie a zdravšie vlasy, pokožka a nechty.

Pyridoxín

a vitamíny skupiny B spomaľuje vypadávanie vlasov a stimuluje ich rast.

Železo

je základným stavebným prvkom červených krviniek. Jeho nedostatok sspôsobuje výrazné vypadávanie vlasov.

Hydrolyzovaný sójový proteín

posilňuje a uhládza vlasové vlákna. Zvyšuje schopnosť vlasu udržiavať vlhkosť. Dodáva lesk a vyhladzuje vlasy.

Zložky / INCI:Aqua, Peg-40 hydrogenated castor oil, Hydrolyzed keratin, Caprylyl Glycol, Diaminopropionoyl Tripeptide-33, PEG-5 Cocomonium Methosulfate, Sodium Glutamate, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Sodium Cocoyl Glutamate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride,Glycine, Sodium hyaluronate, Panthenol, Pyridoxine HCl, Thiamine HCl, Biotin, Ferrous gluconate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxide.

HAIR Ultrasonic Therapy

BENEFITY

 • Zlepšuje, stimuluje a vyživuje vlasové folikuly.
 • Redukuje vypadávanie vlasov.
 • Podporuje rast nových vlasov a ich hustotu.
 • Redukuje prejavy problémov pokožky ako lupiny, nadmerné mastenie a iné.
 • Zlepšuje vstrebávanie živín z produktov.
 • Chráni pokožku hlavy a udržiava jej správne pH.

POUŽITIE A APLIKÁCIA

Pred použitím:

 • Pred prvým použitím hrebeň plne nabite.
 • Hrebeň a jeho zuby dôkladne vyčistite.
 • Používajte na čistú vlasovú pokožku.

Hrebeň môžete používať:

 • Samostatne, bez produktu na pokožku hlavy.
 • Dvomi spôsobmi s ENVY Therapy® Hair Ampoules, ktoré majú nízku viskozitu a neupchajú kanáliky hrebeňa:
  1. Celú ampulu ENVY Therapy® Hair Ampoule naneste priamo na vlasovú pokožku a následne hrebeňom masírujte. Ampulu nanášajte vždy postupne, po sekciách, aby nedošlo k jej vstrebaniu ešte pred použitím hrebeňa v danej časti vlasovej pokožky.
  2. Časť ampule vlejte priloženou pipetou do zásobníka na roztok, ktorý je na hrebeni a zvyšnú časť aplikujte po sekciách priamo na pokožku hlavy. Hrebeň prikladajte na pokožku hlavy a dostatočným tlakom masírujte. Tlak je potrebný, pretože roztok z hrebeňa vypúšťa 5 vnútorných zubov, len ak sú pod dostatočným náporom. Upozornenie: Veľkosť zásobníka na hrebeni je 1ml a objem ampule ENVY Therapy® Hair Ampoule je 5ml.

Obsluha:

 • Zapnite pomocou tlačidla zapnúť/vypnúť (1.).
 • Automaticky sa rozsvieti svetelný indikátor úrovne intenzity pôsobenia (4.). Pri zapnutí je prístroj nastavený na najnižšiu intenzitu pôsobenia.
 • Úroveň intenzity môžete zvyšovať a znižovať stláčaním tlačidla RP /Radiofrequency Power (3.). Môžete si vybrať z 3 úrovní intenzity, začnite s najnižšou a zvyšujte podľa subjektívnych preferencií. Mierne štípanie na pokožke hlavy a jej začervenanie je žiadúce. Spôsobuje ich intenzita ultrazvuku (RP) a vlhkosť pokožky.
 • Stlačte LED tlačidlo (2.) a vyberte si požadovaný režim - farbu LED svetla. Pri zapnutí sa prístroj automaticky rozsvieti na režim 1 - modré LED svetlo. Stláčaním LED tlačidla si vyberáte medzi jednotlivými druhmi LED svetla - modrým, červeným, ružovo-červeným a pulzným ružovo-červeným - podľa toho, akú kúru ste si zvolili.

Použitie:

 • Vytiahnite gumenú zátku zo zásobníka na roztok, priloženou pipetou naplňte zásobník 1ml ENVY Therapy® Hair Ampoule a zatlačte gumenú zátku späť.
 • Keď doplníte roztok, môžete na končeky vnútorných zubov hrebeňa vypúšťajúcich roztok jemne zatlačiť prstami, aby ste skontrolovali stav naplnenia zásobníka.

Terapia

 • Ak používate hrebeň s ENVY Therapy® Hair Ampoules, pred terapiou naneste primerané množstvo ampulky na sekciu, ktorú sa chystáte ošetrovať.
 • Priložte hrebeň na pokožku hlavy tak, aby sa elektródové zuby hrebeňa dotýkali pokožky a zatlačte na temeno hlavy. Následne hrebeň pomaly posúvajte v smere prirodzeného rastu vlasov.
 • Postupne aplikujte ampulku po sekciách na vybrané lokality a prechádzajte po nich hrebeňom vyvíjajúc jemný tlak.
 • Pri česaní vlasov si môžete jednou rukou pridržiavať končeky vlasov, aby ste znížili tlak na pokožku hlavy a predišli ich ťahaniu.
 • Dĺžka procedúry je 10 minút. Hrebeň sa po 10 minútach automaticky vypne. Ak chcete proces prerušiť, stlačte a podržte na 2 sekundy tlačidlo zapnúť/vypnúť.

Ozdravujúca kúra na revitalizáciu vlasovej pokožky pri lupinách, nadmernom mastení či narušenej a citlivej vlasovej pokožke:

Modré LED svetlo (LED tlačidlo - režim 1) chráni pokožku hlavy, udržiava ju sviežu a redukuje jej problematické prejavy. Má antibakteriálny účinok, uvoľňuje napätie, reguluje sekréciu mazu.

Pri tejto kúre neodporúčame používať ampule ani iný produkt na podporu rastu vlasov, nakoľko je prioritné ozdraviť a upokojiť vlasovú pokožku len za použitia modrého LED svetla.

 • 1.-2. týždeň: používajte s režimom modré LED svetlo každý druhý deň
 • 2.-4. týždeň: používajte s režimom modré LED svetlo 2x týždenne (každý tretí deň)
 • 4.-8. týždeň: používajte s režimom modré LED svetlo 1x týždenne
 • Celoročne ako udržiavaciu kúru používajte s režimom modré LED svetlo 1x za dva týždne.

Intenzívna kúra na obmedzenie vypadávania vlasov a podporu vlasových folikulov:

Červené LED svetlo (LED tlačidlo - režim 2) regeneruje vlasové folikuly, zvyšuje ich vitalitu a redukuje stratu vlasov.

Ružovo-červené LED svetlo (LED tlačidlo - režim 3) podporuje rast a hustotu vlasov, zabezpečuje sviežosť a ochranu pokožky hlavy, bojuje proti lokálnym zápalom a posilňuje imunitu pokožky v danej oblasti.

Pulzné ružovo-červené LED svetlo (LED tlačidlo - režim 4) zlepšuje vstrebávanie živín a vyživuje vlasové folikuly.

 • Prvé 2 týždne – 1 ampulka 2x do týždňa červeným LED svetlom
 • 3. - 6. týždeň – 1 ampulka 1x do týždňa ružovo-červeným LED svetlom
 • Celoročne ako udržiavaciu kúru používajte 1 ampulku za dva týždne pulzným ružovo-červeným LED svetlom.

Kúra na podporu rastu vlasov a udržiavanie pevnosti a kvality vlasovej pokožky:

 • 1 ampulka 1x do týždňa po dobu 6 týždňov ružovo-červeným LED svetlom.
 • Celoročne ako udržiavaciu kúru používajte 1 ampulku za dva týždne pulzným ružovo-červeným LED svetlom.


Upozornenia:

 • Pred použitím a skladovaním hrebeňa si osvojte tieto upozornenia.
 • Pred použitím výrobku si dôkladne prečítajte návod na použitie.
 • Hrebeň je elektronická pomôcka na domáce použitie a nie je vhodný na diagnostické, terapeutické alebo iné účely.
 • Prístroj po použití dôkladne vyčistite, predídete hromadeniu mastnoty a iných nečistôt.
 • Pred prvým použitím ho plne nabite.
 • Ošetrenie ultrazvukom sa neodporúča osobám s kardiostimulátorom ani osobám trpiacim epilepsiou či závažným srdcovým ochorením.
 • Prístroj neskladujte pri príliš nízkych alebo vysokých teplotách, ani vo vlhkom prostredí. Skladujte ho v originálnej krabici na suchom a chladnom mieste. Nevystavujte ho priamemu slnečnému žiareniu.
 • Prístroj nepoužívajte počas kúpania či sprchovania.
 • Z hygienických dôvodov nezdieľajte tento produkt s inými osobami.
 • Prístroj používajte len s ENVY Therapy® Hair Ampoules, nakoľko iné produkty nemusia mať vhodnú viskozitu a môže dôjsť k upchatiu vnútorných zubov vypúšťajúcich roztok, na čo sa nevzťahuje prípadná reklamácia produktu.
 • Ak prístroj používate prvý raz alebo máte citlivú pokožku hlavy, vyskúšajte ho najskôr na malej ploche na pokožke a pred použitím prístroja sa uistite, či je stav vašej pokožky v poriadku.
 • Pred použitím prístroj skontrolujte. Ak je deformovaný, poškodený, poškriabaný, zašpinený alebo zapácha, ďalej ho nepoužívajte.
 • Výrobok nenechávajte položený zubami hrebeňa smerom dolu, aby z neho nevytekal roztok.
 • Ak máte kožné problémy, konzultujte použitie prístroja so svojím lekárom.
 • Bezprostredne po použití prístroja sa môže objaviť mierne začervenanie pokožky, ktorú spôsobuje intenzita ultrazvuku (RP) a vlhkosť pokožky.
 • Počas používania môžete cítiť teplo alebo mravčenie.
 • Ak nastane niektorá z nasledujúcich situácií, pred použitím prístroja sa poraďte so svojím lekárom:
  - kožné symptómy alebo možné vedľajšie účinky na pokožku,
  - symptómy, ktoré môžu mať vplyv na jemnú motoriku,
  - nedávna operácia alebo kozmetický zásah v oblasti hlavy,
  - ak ste užili lieky, ktoré môžu mať vplyv na pokožku, tepelné vnímanie alebo jemnú motoriku.
 • V prípade ťažkostí prestaňte výrobok okamžite používať.
 • Pomôcku nemajú používať osoby, ktoré sú fyzicky slabé, majú spomalené reakcie alebo duševné poruchy, pokiaľ ju nepoužívajú bezpečne pod dohľadom.
 • Prístroj nesmú používať deti bez dozoru, ani osoby s telesným postihnutím. Prístroj nie je určený na hranie.
 • Ak sa prístroj začal počas používania neprimerane zahrievať, okamžite ho prestaňte používať, aby ste predišli popáleninám.
 • Nepoužívajte poškodenú nabíjačku ani elektrickú zásuvku, aby ste predišli zásahu elektrickým prúdom, skratu či požiaru.
 • Nepoužívajte prístroj v blízkosti horľavých či výbušných materiálov (napr. alkohol, spreje, benzín a pod.), pretože by to mohlo spôsobiť výbuch či požiar.
 • Pred čistením a údržbou vytiahnite prístroj zo zásuvky.
 • Prístroj nepoužívajte na iný účel ako ten, ktorý je uvedený v návode.
 • Výrobok nie je vodoodolný a nemal by sa ponárať do vody ani vodou oplachovať.
 • Prístroj používajte pri teplote okolia medzi 15 C a 30 °C.
 • Prístroj nabíjajte a uskladňujte pri teplote okolia od 5 C do 35 °C.
 • Prístroj neskladujte vo vlhkom prostredí.
 • Svojvoľná montáž, demontáž, opravovanie a úprava pomôcky môže viesť k jej poruche, ktorú nebude možné opraviť ani reklamovať. Nesnažte sa prístroj opravovať a vždy kontaktujte predajcu.
 • Hrebeň prenášajte v originálnej krabici, aby sa nepoškodil.
 • Hrebeň neodporúčame používať počas tehotenstva. Z dôvodu náročnosti a vážnych etických otázok sa klinické skúšanie prístroja nevykonávalo u tehotných žien, a preto jeho používanie v tomto období neodporúčame.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: